Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / Vingrinājumā “Labie darbi” kadeti sniegs atbalstu sabiedrībai
Vingrinājumā “Labie darbi” kadeti sniegs atbalstu sabiedrībai

29. un 30.septembrī Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti  piedalīsies taktiskajā vingrinājumā “Labie darbi”, kura laikā kadeti sniegs atbalstu civiliedzīvotājiem mājsaimniecības darbos, tādējādi stiprinot civilmilitāro sadarbību.

Taktiskais vingrinājums “Labie darbi” tiek organizēts ar mērķi pilnveidot kadetu komunikācijas prasmes, uzsākot sarunu ar nepazīstamiem cilvēkiem un sniegt atbalstu sabiedrībai, kā arī veicināt Nacionālo bruņoto spēku un pašvaldību sadarbību. Vingrinājums sniedz iespēju uzlabot arī kadetu fizisko sagatavotību.

Vingrinājuma laikā kadeti nelielās grupās kājām pārvietosies no Gaisa spēku aviācijas bāzes uz Nacionālo aizsardzības akadēmiju, un šī maršruta veikšanas laikā mājsaimniecībās viņiem būs jāizpilda desmit “labie darbi”. Maršrutā ir viens obligātais punkts, kas jāapmeklē visiem – Sociālās aprūpes centrs “Senliepas” Ķeguma novadā, bet pārējos karavīri meklēs paši. Taktiskajam vingrinājumam ir noteikts laiks, kurā jāizpilda “labie darbi” un jānokļūst līdz noteiktai vietai, kur taktiskais vingrinājums beidzas.

Taktiskais vingrinājums “Labie darbi” norisinās Nacionālās aizsardzības akadēmijas studiju kursa “Gaisa spēku taktika un pretgaisa aizsardzība” ietvaros un vingrinājumā piedalīsies 12 kadeti. Pirmo reizi taktiskais vingrinājums “Labie darbi” tika organizēts 2015.gadā.

Vingrinājums norisināsies Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles pašvaldību teritorijā.

Iedzīvotāju ievērībai!

Nacionālie bruņotie spēki lūdz iedzīvotājus būt saprotošiem un atsaucīgiem, un nesatraukties, redzot pārvietojamies karavīrus formas tērpos un ar ekipējumu.

Informāciju sagatavoja:
 Kapteine Mairita Senkevicina
 AM Militāri publisko attiecību departamenta
 Preses nodaļas vecākā referente
 Tālrunis: 67335067
 E-pasts: mairita.senkevicina@mod.gov.lv

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009