Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / NAA kadetu 14 stundu piemiņas peldējums
NAA kadetu 14 stundu piemiņas peldējums

Novembris ir ļoti svarīgs un patriotisks mēnesis Latvijas tautai - 11. novembrī tiek svinēta Lāčplēša diena, kas atgādina par 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku. Savukārt 18. novembrī ir Latvijas Republikas proklamēšanas diena. NAA kadetiem īpaši nozīmīgas un personisku saikni veidojošas ir tā laika cīņas, kurās Kara skolas kadeti bija iesaistīti cīņās pret Bermonta karaspēku pie Daugavas tiltiem un Vareļu mājām (agrākajā Garozas pagastā). Četrpadsmit no Kara skolas kadetiem bija krituši kaujā.
Lai pieminētu kritušos četrpadsmit kadetus NAA kadeti piedalīsies 14 stundu piemiņas peldējumā, kur katra stunda tiks veltīta vienam no kritušajiem kadetiem. Piemiņas peldējums notiks 23.novembrī NBS peldbaseinā no plkst. 08:00 - 22:00. Ar piemiņas peldējuma palīdzību NAA kadeti vēlas arī palīdzēt savākt līdzekļus Rīgas Brāļu kapu karavīru apbedījumu kapu plāksnīšu nomaiņai.

Saistībā ar peldējumu tiks izsludināts konkurss, kurā būs iespēja vinnēt patriotiskas, siltas un skaistas balvas. Turpmākai informācijai sekojiet Nacionālo bruņoto spēku, NAA  mājaslapā un sociālajos tīklos.

Kpt. I. Siliņš

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009