Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / STARPTAUTISKĀ JŪRAS SPĒKU VIDĒJĀ LĪMEŅA VADĪBAS UN ŠTĀBA VIRSNIEKU KURSA IZLAIDUMS 2017. GADA 16. JŪNIJĀ
STARPTAUTISKĀ JŪRAS SPĒKU VIDĒJĀ LĪMEŅA VADĪBAS UN ŠTĀBA VIRSNIEKU KURSA IZLAIDUMS 2017. GADA 16. JŪNIJĀ

No š.g. 09. janvāra līdz 16. jūnijam (23. nedēļu garumā) Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā (NAA) notika pēc kārtas jau vienpadsmitais starptautiskais Jūras spēku vidējā līmeņa vadības un štāba virsnieka kurss (turpmāk tekstā – JS VLŠVK)., vienlaicīgi pēc uzlabotās programmas izveides, šajā gadā tika testēta jaunās programmas kvalitāte, lai jau nākamajā gadā visi ieplānotie procesi notiktu standartizēti un iespējams akreditēti.

Kursu veiksmīgi absolvēja visi kursanti – 8 virsnieki no trim Baltijas valstīm t.i., divi virsnieki no Latvijas divi virsnieki no Igaunijas, un četri virsnieki no Lietuvas.

Kursa izlaiduma ceremonijā piedalījās valsts prezidents Raimonds Vējonis, Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, NBS komandieris ģenerālmajors Leonīds Kalniņš, NAA rektors pulkvedis Georgs Kerlins, JS Flotiles komandieris flotiles admirālis Ingus Vizulis, Lietuvas JS štāba priekšnieks komandkapteinis Svajunas Bandzevicius, Igaunijas JS bāzes komandieris komandkapteinis Indrek Hansen, kursa vadības personāls un studenti.

 

Nacionālās Aizsardzības akadēmijas un kursa vadība vēlas izteikt lielu pateicību ikvienam, kurš ir devis ieguldījumu programmas realizācijā, tai skaitā ārvalstu militārajiem atašejiem, sadarbības partneriem, Latvijas un ārvalstu lektoriem, kā arī Latvijas Jūras spēku flotiles personālam.

NAA
JS/GS nodaļa JS VLŠVK

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009