Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / NAA kadetu sasniegumi sportā
NAA kadetu sasniegumi sportā

No 5.-8. septembrim Rīgā norisinājās NBS čempionāts militārajā pieccīņā, kurā piedalījās arī mūsu akadēmijas kadeti Dāvids Francs, Juris Spalva un Arnis Kokins un ieguva otro vietu. Par sacensību gaitu stāsta viens no dalībniekiem Dāvids Francs:

“Sacensības sākās ar šaušanu Ādažu sporta šautuvē, kurā tika parādīts labs sniegums un akadēmijas komanda pēc pirmās disciplīnas ieņēma 1. vietu. Vakarā spēki tika pārbaudīti šķēršļu joslā pie NAA kazarmām, kur NAA komandai priekšā izvirzījās SzS. 2. KB karavīri. Sacensību otrajā dienā cīņa notika NBS peldbaseinā - 50m peldēšanā un NAA teritorijā - granātas mešanā. Pēc šīs dienas jau bija zināmi izteikti pieci līderi individuālajās disciplīnās, taču komandu cīņā daudz kas vēl varēja mainīties. Medaļu komplekts līdz galam tika sadalīts piektajā un pēdējā sacensību disciplīnā - 8km krosā, kas norisinājās NAA teritorijā. Kopvērtējumā NAA komanda izcīnīja otro vietu, taču individuāli kadets Dāvids Francs ieguva trešo vietu (otrā vieta PD karavīru grupā).”

Savukārt 14. septembrī NBS čempionātā krosā Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu komanda (Laura Davidauska, Dāvis Francs, Artis Maksims un Deivids Stupiņš) ieguva trešo vietu komandu vērtējumā, bet kadets D.Francs individuāli izcīnīja trešo vietu 5000m krosā.

Ar lieliskiem panākumiem komandā darbojas arī Sauszemes spēku militārās vadības nodaļas kadets Hārdijs Nungurs, kurš šogad aizvada spilgtu sezonu regbija kluba „Miesnieki” rindās. Vasarā izcīnīts “Regbijs 7” Latvijas čempionu tituls un, turpinot cīņu Baltijas čempionātā, H.Nungurs tika atzīts par labāko spēlētāju savā komandā. Šobrīd komanda turpina cīņu par Latvijas čempionu titulu “Klasiskajā regbijā”. Hardijs aicina arī citus kadetus pieteikties regbija nodarbībām, lai varētu izveidot NAA komandu un kopīgi to pārstāvēt studentu regbija sacensībās, kā arī citos turnīros.

NBS čempionāts militārajā pieccīņā:

 

Kadets Hārdijs Nungurs pēc “Regbijs 7” Latvijas čempiona titula izcīnīšanas:

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009