Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / Labie darbi
Labie darbi

Uzmanību! 28. un 29. septembrī Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) studiju kursa “Gaisa spēku taktika un pretgaisa aizsardzība” ietvaros tiek organizēts taktiskais vingrinājums “Labie darbi”. Vingrinājums norisināsies Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles pašvaldību teritorijā un tā ietvaros 15 kadeti sniegs atbalstu civiliedzīvotājiem mājsaimniecības darbos, tādējādi stiprinot civilmilitāro sadarbību.

Taktiskais vingrinājums “Labie darbi” tiek organizēts ar mērķi pilnveidot kadetu komunikācijas prasmes, uzsākot sarunu ar nepazīstamiem cilvēkiem, un sniegt atbalstu sabiedrībai, kā arī veicināt Latvijas Nacionālo bruņoto spēku un pašvaldību sadarbību. Vingrinājums sniedz iespēju uzlabot arī kadetu fizisko sagatavotību.

Vingrinājuma laikā kadeti nelielās grupās kājām pārvietosies no Gaisa spēku aviācijas bāzes Lielvārdē uz Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju Rīgā, un šī maršruta veikšanas laikā, pēc savas iniciatīvas dosies palīgā aptuveni desmit māju saimniekiem veikt dažādus ikdienas darbus. Piemēram, pagājušajā gadā kadeti skaldīja malku, grāba lapas, raka kartupeļus, lasīja ābolus, uzraka zemi, laboja un krāsoja žogu, pārvietoja smagumus, notīrīja logus, pļāva zāli, pat salaboja gaismas automašīnai un veica virkni citu darbu. Par to kā viņiem veicās pagājušajā gadā lasiet šeit. Šogad būs iespēja sekot līdzi labajiem darbiem NAA sociālo tīklu profilos, kur publicēsim bildes no notikumu vietām.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atsaucīgiem, un nesatraukties, redzot pārvietojamies karavīrus formas tērpos un ar ekipējumu.

 


Foto: No NAA arhīva

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009