Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā notiks Latvijas zinātņu prorektoru un zinātnes daļu vadītāju darba seminārs
Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā notiks Latvijas zinātņu prorektoru un zinātnes daļu vadītāju darba seminārs

18. maijā Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija organizē ikgadējo Latvijas augstskolu zinātņu prorektoru un zinātnes daļu vadītāju darba semināru. Šāda sanāksme notiek jau sešpadsmito reizi, un katru gadu to organizē cita augstskola. Semināra mērķis ir analizēt augstskolu zinātnisko institūciju un pētniecības attīstības problēmjautājumus, kā arī pārrunāt zinātnes pārvaldības aktualitātes. Šogad seminārā piedalīsies augstskolu pētniecības darba vadītāji un zinātņu prorektori no 16 Latvijas augstskolām, kā arī IZM Valsts sekretāra vietniece, Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa un Aizsardzības ministrijas Valsts sekretāra vietnieks nodrošinājuma jautājumos Aivars Puriņš.

Latvijas augstskolu zinātnisko institūciju un pētniecības darba vadītājiem, kā arī atbildīgajām amatpersonām no Izglītības un zinātnes ministrijas un Aizsardzības ministrijas būs iespēja iepazīties ar NAA zinātniskās darbības rezultātiem un pētniecības praksēm. Viesi tiks iepazīstināti arī ar NAA attīstības stratēģiskajām prioritātēm un studiju programmām, zinātnes lomu aizsardzības nozarē un aktualitātēm zinātnes jomā kopumā.

Semināra norise ir plānota gan Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas galvenajā ēkā Ezermalas ielā 8b, gan Ādažu militārajā bāzē.

 

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit!

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009