Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / “Drošības diena” Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskolā
“Drošības diena” Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskolā

Šā gada 29. maijā Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošajā vidusskolā (GMVV) norisinājās ikgadējais pasākums “Drošības diena”, to organizēja GMVV sadarbībā ar Garkalnes novada Pašvaldības policiju. Pasākuma galvenais mērķis ir iepazīstināt bērnus ar preventīviem drošības pasākumiem, kurus jāveic ikdienā, lai izvairītos no nelaimes gadījumiem.

Garkalnes novada Pašvaldības policija un GMVV piesaistīja arī citas drošības institūcijas, kas izveidoja interesantas un pats galvenais lietderīgas aktivitātes bērniem, piemēram, Ceļu satiksmes drošības direkcijas kontrolpunktā bērni tika iepazīstināti ar drošības ievērošanu uz ceļa, kā arī bija iespēja nokārtot eksāmenu un iegūt velosipēda vadītāja apliecību, Kaujas nodrošinājuma un atbalsta bataljons sniedza gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas pirmās neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pārstāvji atraktīvā veidā iepazīstināja bērnus ar preventīviem pasākumiem, kas jāveic pirms došanās uz mežu. Bērnus sagaidīja arī izklaide no zinātkāres centra “ZINOO” un motokluba, kas piedāvāja skolēnus doties braucienā ar motociklu. Pasākuma noslēgumā visus sagaidīja gardas pusdienas un atspirdzinošs dzēriens.

Garkalnes novada Pašvaldības policijas un aktīvo GMVV pasākuma organizatoru izrādītā iniciatīva, veidot šāda formāta pasākumu, viennozīmīgi norāda uz to, ka tiem rūp skolēnu drošība, kā arī viņi ir atraduši veiksmīgu veidu kā informēt un ieinteresēt bērnus, pievērst ikdienas drošībai lielāku uzmanību.

Sagatavoja kareive A. Jurāne


Foto: no NAA arhīva

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009