Aktualitātes|Par NAA|Studijas|Uzņemšana|Pētniecība|Bibliotēka|Kadetu dzīve
Resursi un rīki
Fotogalerija
Video galerija
Sociālie mediji
Tavai drošībai
Iepirkumi
Amatpersonu atalgojuma datu bāze
Saites
Kontaktinformācija
Saistītās iestādes
NBS Apvienotais štābs
Sauszemes spēku Mehanizētā kājnieku brigāde
Jūras spēki
Gaisa spēki
Mācību vadības pavēlniecība
Nodrošinājuma pavēlniecība
Militārā policija
Speciālo uzdevumu vienība
Štāba bataljons
Latvijas Republikas Zemessardze
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija / Aktualitātes / Latvijas simtgades pasākums: “Iestādi nākamās simtgades koku nākamām paaudzēm!”
Latvijas simtgades pasākums: “Iestādi nākamās simtgades koku nākamām paaudzēm!”

Par godu Latvijas valsts simtgadei Latviešu virsnieku apvienības biedri dāvināja Latvijas Nacionālajai aizsardzības akadēmijai un tās kadetiem sarkanozolu, kā simbolu virsnieku paaudžu savienībai un spēka un izturības simbolu, ozola zari neliecas tāpat kā latvju karavīrs.

Sarkanozola stādīšana notika 2018. gada 5. oktobrī Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas teritorijā, uz svinīgo brīdi ieradās NAA personāls un kadeti. Pasākums sākās ar Rektora uzrunu, pēc kuras sekoja arī Latviešu virsnieku apvienības priekšsēdētāja atvaļināta kapteiņa Alekseja Ozoliņa runa, kurā īpaši tika uzrunāti kadeti kā topošie virsnieki ar aicinājumu turpināt tradīcijas un pēctecību, un kļūt par Latviešu virsnieku apvienības biedru. Nākamās paaudzes simtgades koku iestādīja Latviešu virsnieku apvienības priekšsēdētājs un NAA Rektors, svinīgais mirklis noslēdzās ar kapelāna kapteiņa Brūklenes runu, un visi klātesošo vienojās kopīgā Latvijas valsts himnas dziedāšanā.

Noslēgumā visi aicinātie kadeti, NAA personāls un Latviešu virsnieku apvienības biedri tika aicināti uz kafijas pauzi, kurā raisījās vērtīgas sarunas par nākotni un gremdējās atmiņās par pavadīto laiku dienestā.

Raksta autores: J. Babre, A.Jurāne

 


Foto: Zanda Puče

Aktuālās saites
© Nacionālā aizsardzības akadēmija, 2009