NAA Rektora kausa izcīņa virves vilkšanā telpās 2019

Pasākumi
Information prepared by
Dižkareive Agnese Jurāne, kareive Laura Davidauska

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA) ir tradīcijām bagāta, viena no tām ir Rektora kausa izcīņa, dažādos sporta veidos. Šā gada 8.februārī norisinājās Rektora kauss virves vilkšanā telpās, šis ir komandas sporta veids, kurā  svarīgi visiem ir strādāt kā vienam veselam, nepieciešama ir ne tika laba fiziskā, bet arī precīzs tehniskais izpildījums un pārdomāta taktika. Būtiska nozīme ir cilvēkam, kurš stāv malā, jo tur  vislabāk redzamas tehniskās nepilnības, kā arī šis cilvēks vienmēr ir gatavs nomainīt kādu no komandas sastāva, ja tas ir nepieciešams.

Sacensības notika 520kg svara kategorijā, kas NAA komanda sastāvēja no 6 sportistiem. Kopumā sacensībās piedalījās 8 komandas – NAA, Rīgas pašvaldības policija (RPP), Valsts policijas koledža (VPK), Speciālā uzdevumu vienība (SPECOP), Zemessardzes 4.kajinieku bataljons (ZS4.KB), Latvijas sporta un pedagoģijas akadēmija (LSPA) un 2 Jūras spēku komandas.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja SPECOP, gluži tāpat kā pagājušajā gadā, kā otrie ierindojās ZS4.KB, bet visspraigākā cīņa notika par 3.vietu, kur ar 2:1 uzvaru izcīnīja NAA. Šogad pirmo reizi sacensībās piedalījās arī sievietes, pārstāvot RPP komandu un NAA komandu.

Pateicamies štāba virsseržantam Andrim Palamarčukam par ieguldīto darbu komandas sagatavošanā.