Nacionālās aizsardzības akadēmijas darbības pamatvirzieni ir:

  1. virsnieku sagatavošana dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos;
  2. pētījumi militārajā nozarē, kas nepieciešami valsts aizsardzības pilnveidošanai un aizsardzības akadēmijas darbības nodrošināšanai;
  3. valsts aizsardzības sistēmas darbinieku kvalifikācijas paaugstināšana un pārkvalificēšana;
  4. mācību metodisko līdzekļu, mācību grāmatu un zinātnisko darbu sagatavošana un izdošana.

Uzņemšana studijām Nacionālajā aizsardzības akadēmijā notiek atlases kārtībā, pamatojoties uz Augstskolu likumu, Militārā dienesta likuma un citu saistošo normatīvo aktu prasībām.

Vadība

Kā mūs atrast

Līdz NAA var nokļūt:

Ar 9. autobusu: pietura "Merķeļa iela" (pie Rīgas Cirka). Jābrauc līdz pieturai "Aizsardzības akadēmija", tad jāpanāk atpakaļ aptuveni 100m līdz ieejai pa kreisi, kur var redzēt Kontrolpunktu un barjeras.

Ar 11. tramvaju: pietura "Stacijas laukums" (6. un 11. tramvaja galapunkts) vai pietura "Merķeļa iela" (atrodas pie kafejnīcas "YoYo Frozen Yoghurt"). Jābrauc līdz pieturai "Rusova iela", jāiet uz priekšu pa Ķīšezera ielu (garām teritorijai, kur būvē VID ēku) un aiz degvielas uzpildes stacijas "Lukoil"  jānogriežas pa Ezermalas ielu, jāiet līdz ieejai kreisajā pusē, kur var redzēt Kontrolpunktu un barjeras.

Ar 6. tramvaju: pietura "Stacijas laukums" (6. un 11. tramvaja galapunkts) vai pietura "Merķeļa iela" (atrodas pie kafejnīcas "YoYo Frozen Yoghurt"). Jābrauc līdz pieturai "Krustabaznīcas iela", jāiet pa Krustabaznīcas ielu līdz Ezermalas ielai, tālāk pa Ezermalas ielu līdz ieejai labajā pusē, kur var redzēt Kontrolpunktu un barjeras.

Precīzāku informāciju par sabiedriskā transporta kustības maršrutiem meklējiet Rigas satiksmes mājas lapā.

Kā ar mums sazināties