Vidējā līmeņa komandējošā sastāva un štāba virsnieka kursa “Crisis Response Operations”

07/07/2022 - 06:35
Militārās mācības
Information prepared by
Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Mācību plānošanas un atbalsta pārvaldes Mācību daļa

Polijas akadēmijas un Austrijas akadēmijas pārstāvji piedalījās Vidējā līmeņa komandējošā sastāva un štāba virsnieka kursa “Crisis Response Operations” (Miera uzturēšanas un nodrošināšanas) modulī.
Ārvalstu pārstāvji gan lasīja lekcijas, gan iejutās komandieru lomā plānošanas procesā. 
Miera uzturēšanas un nodrošināšanas modulī ārvalstu pārstāvju dalība ir neatsverams pienesums mācību procesā, radot internacionālu vidi, kā arī daloties savā misiju un dienesta pieredzē. 
Tas būtiski uzlabo mācību procesa kvalitāti un nodrošina savstarpējo pieredzes apmaiņu.

 Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir 1919. gadā dibinātās Latvijas kara skolas tradīciju pārmantotāja, kas atjaunota 1992. gada 13. februārī. Akadēmija savus darbības mērķus sasniedz, īstenojot profesionālās studiju programmas un veicot zinātniskās pētniecības darbību militārajā jomā. Militārā dienesta jautājumos akadēmija ir tiešā Nacionālo bruņoto spēku komandiera komandpakļautībā. Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir vienīgā augstskola Latvijā, kas sagatavo Nacionālo bruņoto spēku virsniekus. Esi virsnieks savas valsts armijā – studē Aizsardzības akadēmijā!

Ar Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas piedāvātajām studiju un apmācības programmām, kā arī kandidātiem izvirzītajām prasībām var iepazīties tās mājaslapā www.naa.mil.lv, bet ar pieteikšanās kārtību un atlases procesu militārajam dienestam un studijām akadēmijā – Nacionālo bruņoto spēku mājaslapas www.mil.lv sadaļā “Kļūsti karavīrs”.

LATVIJAS NACIONĀLĀ AIZSARDZĪBAS AKADĒMIJA - IZGLĪTĪBA MILITĀRAJAI KARJERAI UN DZĪVEI