Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija

IZGLĪTĪBA MILITĀRAI KARJERAI UN DZĪVEI

PIESAKIES UN STUDĒ DINAMISKĀ VIDĒ 

Mēs esam vienīgā augstskola Latvijā, kas:
• sagatavo profesionālus virsniekus un studijas apmaksā valsts;
• nodrošina darba vietu pēc studiju beigšanas;
• izmaksā ikmēneša atalgojumu un sniedz sociālās garantijas;
• attīsta prasmes kopā ar ārvalstu ekspertiem;
• iemāca sasniegt mērķi, un pie mums nav garlaicīgi.

Ja rodas kādi jautājumi par uzņemšanu, sazinies:
• zvani 1835 vai raksti studijas@mil.lv

LATVIJAS NACIONĀLĀ AIZSARDZĪBAS AKADĒMIJA

IZGLĪTĪBA MILITĀRAI KARJERAI UN DZĪVEI

Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas logo

MŪSU VĒRTĪBAS:

Teksts bildē, kur rakstīts - ATBILDĪBA - SAVĀ, LĪDZPILSOŅU UN VALSTS PRIEKŠĀ, kas ir viena no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas vērtībām.

Teksts bildē, kur rakstīts - GODS - LĒMUMI AR KO VARAM LEPOTIES, kas ir viena no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas vērtībām.

Teksts bildē, kur rakstīts - NEATLAIDĪBA - IZAUGSME UZ IZCILĪBU, kas ir viena no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas vērtībām.

Vasaras lauka nometne 2024

Vasaras lauka nometne 2024

Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā no 25.jūnija līdz 26.jūlijam norisināsies Vasaras lauka nometne, kur kadeti un NAA personāls pilnveidos savas individuālās un kolektīvās zināšanas. Tiks trenētas lauka kaujas prasmes nodaļas, vada un rotu sastāvā. Nometnes mērķis ir intensīvā apmācību procesā nostiprināt zināšanas un praktiskās iemaņas taktikā, kaujas šaušanā, pirmās palīdzības sniegšanā, topogrāfijā, kā arī taktisko operāciju veikšanā.

IZGLĪTĪBA MILITĀRAI KARJERAI UN DZĪVEI

Voyage at Sea Rumānijas Jūras spēku akadēmijā

"Voyage at Sea" Rumānijas Jūras spēku akadēmijā

No 24. jūnijam līdz 24. augustam Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeti kopā ar 120 cilvēku lielo burinieka apkalpi, kas ietver virsniekus, instruktorus, Rumānijas Jūras spēku akadēmijas un starptautiskos kadetus, dosies 43 dienu garā vasaras mācību jūras braucienā “Voyage at Sea” uz buru kuģa “Mircea”. Mācību jūras brauciena laikā kadeti pilnveidos navigācijas un kuģa vadības prasmes, starptautisko jūrniecības konvenciju zināšanas un apgūs buru kuģa apkalpei nepieciešamās iemaņas, kuģojot Vidusjūrā. Buru kuģis mācību brauciena laikā piestās ostās Itālijā, Grieķijā, Francijā un Turcijā.

IZGLĪTĪBA MILITĀRAI KARJERAI UN DZĪVEI