Ādažu un Ropažu novados notikusi Latvijas Nacionālas aizsardzības akadēmijas kadetu apmācība

03/23/2023 - 16:47
Militārās mācības
Information prepared by
Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas sabiedrisko attiecību speciālists

Ādažu un Ropažu novados notikusi Latvijas Nacionālas aizsardzības akadēmijas kadetu apmācība

Foto: Gatis Dieziņš (Aizsardzības ministrija)

18. martā Ādažu un Ropažu novados tika organizēta orientēšanās apmācība Latvijas Nacionālas aizsardzības akadēmijas kadetiem.
Profesionālā bakalaura studiju programmās ir iekļauti specializēti kursi, kuru laikā kadets iegūst  nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai būtu gatavs kļūt par virsnieku Nacionālajos bruņotajos spēkos.
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir vienīgā augstskola Latvijā, kas piedāvā iegūt augstāko militāro izglītību. Studijas Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā ir unikālas un dinamiskas, akadēmiskā izglītība mijas ar militārās teorijas apguvi un praktisko iemaņu pilnveidi.
Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija piedāvā apgūt trīs akreditētas bakalaura studiju programmas militārajā vadībā dienestam Sauszemes, Jūras un Gaisa spēkos. Šajās studiju programmās konkursa kārtībā uzņem Latvijas Republikas pilsoņus vecumā līdz 30 gadiem.
Savukārt profesionālā augstākās izglītības programma “Komandējošā sastāva virsnieks” piedāvā jauniešiem ar akadēmisko vai otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību studēt akadēmijā, lai iegūtu otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Tajā uzņem studēt gribētājus vecumā līdz 35 gadiem.
Ar Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas piedāvātajām studiju un apmācības programmām, kā arī kandidātiem izvirzītajām prasībām pieteikšanās kārtību un atlases procesu studijām akadēmijā var iepazīties tās tīmekļa vietnē www.naa.mil.lv.

IZGLĪTĪBA MILITĀRAI KARJERAI UN DZĪVEI!

Iedzīvotāju ievērībai!

Karavīru un transportlīdzekļu pārvietošanās tika plānota tikai pa koplietošanas ceļiem un mežu stigām, diennakts gaišajā laikā. Apmācības ietvaros tika ievēroti visi piesardzības pasākumi, lai nerastos kaitējums īpašumiem vai videi.
Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos Ādažu un Ropažu novados un ar izpratni izturēties pret notiekošajām apmācībām.
Operatīvā informācija par Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas aktivitātēm tiek publicēta Facebook lapā un Instagram lapā.

Informāciju sagatavoja: 
Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Agnese Jurāne
Tālrunis: 25450388
E-pasts: agnese.jurane@mil.lv