Atvērto durvju diena "Melnā nakts gaišā dienas laikā"

Šī gada 8. maijā plkst. 11:00, Rīgā Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija (NAA), Ezermalas ielā 8B, notiks Atvērto durvju diena “Melnā nakts gaišā dienas laikā”, kurā ikviens interesents varēs iegūt informāciju par studiju iespējām NAA, tikties ar Sauszemes, Jūras un Gaisa spēku kursu priekšniekiem, kā arī iepazīt kadetu ikdienu un dienestā esošos izaicinājumus.

Kā novitāte šajā pasākumā tiks piedāvāta iespēja gūt priekšstatu par kadetkandidātu vienu no atlases posmiem “Melnā nakts”, lai iedrošinātu ikvienu studēt gribētāju, palīdzētu sasniegt mērķus. Ar uzdevumiem būs iespēja iepazīties un tos pildīt tiem, kuri vēlas piedalīties jau tradicionālajās komandu sacensībās, kuru laikā komandas dalībniekiem būs iespēja attīstīt komunikācijas un līderības spējas.

Pasākumā būs iespēja aplūkot militārās tehnikas vienības no visiem spēku veidiem, organizētas ekskursijas NAA teritorijā. Dienas noslēgumā pasākuma apmeklētājus priecēs NAA kadetu organizēts paraugdemonstrējums un, protams, cienāsim ar pusdienām. Iepriekšējā gada pieredze rāda, ka arī paši mazākie vēlas apmeklēt NAA Atvērto durvju dienu, tādēļ ir sagatavota īpaša pasākuma programma arī viņiem (tikai ar iepriekšēju pieteikšanos rakstot uz e-pasta adresi agnese.jurane@mil.lv , jo vietu skaits ir ierobežots).

Ja esi gatavs pieņemt izaicinājumu un vēlies pārbaudīt savas spējas piesakies jau tagad  "Melnās nakts gaišā dienas laikā" pārbaudījumiem, rakstot uz e-pasta adresi agnese.jurane@mil.lv, tēmā norādot “NAA ADD Komandu sacensības”, pēc e-pasta saņemšanas ar Jums sazināsies, lai sniegtu informāciju par tālākām darbībām. Pieteikšanās līdz 7.maijam.
!!Tie, kuri nevēlas piedalīties “Melnās nakts” uzdevumos, iepriekš nav jāpiesakās!

 

LAI IEKĻŪTU PASĀKUMĀ, NEPIECIEŠAMS UZRĀDĪT PERSONU APLIECINOŠU DOKUMENTU (PASE, ID KARTE VAI SKOLĒNU APLIECĪBA).

ADD